Hakkımızda - Nur Spot - spot, oyuncak, toptan oyuncak, toptan balon, toptancı
toptan mini mouse baskılı balon
toptan mini mouse baskılı balon
toptan tabanca kapsulu
toptan tabanca kapsulu
toptan çim adam yeni
toptan çim adam yeni
Toptan folyo balon mini
Toptan folyo balon mini
toptan şaka oyuncak beyin
toptan şaka oyuncak beyin
toptan yapboz puzzle
toptan yapboz puzzle
toptan oyuncak holihop
toptan oyuncak holihop
toptan oyuncak kapsül tabanca
toptan oyuncak kapsül tabanca

Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimiz çalışmakta olduğumuz ve yıllardır süren yüksek tecrübemiz ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.Sizlere hizmet konusunda sınırsız bir şekilde avantajlar sağlicağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizler verdiğiniz siparişleriniz de güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız eğer gerçekten de doğru yerdesiniz.Bizler bu zamana kadar parlak geçmişimizle müşterilerimizin daima güvenini kazandık.Bizler burada hedef olarak kendimize kalitemiz ile reklam yapmak.Şuan da yaptığımız işlerde en düşük fiyat ve kendi ithalatımızla birlikte sizlere kaliteli bir hizmet vermek istiyoruz.

Güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşamiyacaksınız.Ticaret konusunda ne gerekirse elimizden geleni yaparız.Örneğin sizler verdiğiniz siparişlerde bir eksiklik yaşarsanız direk olarak bizlere söylebilir ve iade anında ücretsiz olarak göndeririz.

Bizler Eminönü/Tahtakale şubemiz ile birlikte sizlerin ayağına kadar hizmet sağlamaktayız.Yani sizler bizlere gönderdiğiniz mail yada telefon ile söylediğiniz siparişleriniz de sizler ister kargo ile isterseniz de ambar sistemi ile ayağınıza kadar hizmet sunmaktayız.Kargo sisteminde yada ambar sisteminde de anlaşmalı olarak gönderiyoruz.Şu an da kargo olarak da Aras Kargo ile çalışmaktayız ve kargo da anlaşmamızdan dolayı sizlere siparişleriniz yarı fiyata gelmektedir.

Her zaman ürünlerimizin arkasında durmaktayız.Sizler toptan oyuncak,toptan ışıklı ürünler,toptan hırdavat,toptan kırtasiye, toptan sticker, toptan ahşap eğitici ürünler ,toptan balon çeşitleri,toptan top çeşitleri vb. bunun gibi bir çok ürünü bizlerde bulabilirsiniz..Hiç çekinmeden ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.Sizlerle müşteri temsilcimiz her daima ilgilenicektir.Nur Ticaret olarak 1980’den itibaren hizmet vererek gerçekten de harika bir ticaret ailesi oluşturduk.

Müşterilerimizin bizi zaten tercih etmelerinde ki en büyük neden de samimiyet ve de dürüstlüğümüzden kaynaklanıyor.Onların da bizlere göstermiş oldukları anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.Bizde ki de en büyük anlayış her zaman müşteri haklıdır olucaktır.Firmamız her zaman hizmette öncü olmayı planlar.Siz değerli müşterilerimiz hem en ucuz fiyatlardan hem de kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri tercih ediniz.Sizleri de bekleriz,iyi günler dileriz.

Ödeme İşlemleriniz havale/eft ile gerçekleştirilebilir.

Ödeme Yöntemleri